OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Strala - LED свеќник

Код на производ:304.786.51 Карактеристики на производот:> Материјал:цврсто меко дрво, безбоен лак> Конзола: полипропиленска пластика> Боја: светло кафеаво - белоДимензии на производот:> Светлосен флукс: 4> Ширина на лумен : 4 см> Длабочина:... Прочитај повеќе

930 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 304.786.51Нема инфорамции
Код на производ:304.786.51

Карактеристики на производот:
> Материјал:цврсто меко дрво, безбоен лак
> Конзола: полипропиленска пластика
> Боја: светло кафеаво - бело

Димензии на производот:
> Светлосен флукс: 4
> Ширина на лумен : 4 см
> Длабочина: 23 см
> Висина: 15 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 25 см
> Ширина: 8 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 0,21 кг

 

 

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Strala - LED свеќник

930 ден