OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Strala - LED свеќник

Украсен LED свеќник со 5 свеќички кои ќе донесат вистинско расположение и топлина во Вашиот дом. Свеќите светат со мека и топла светлина, а едноставниот дизајн овозможува употреба во било кое... Прочитај повеќе

870 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10463Нема инфорамции
Украсен LED свеќник со 5 свеќички кои ќе донесат вистинско расположение и топлина во Вашиот дом. Свеќите светат со мека и топла светлина, а едноставниот дизајн овозможува употреба во било кое време од годината. Истите имаат и тајмер и се вклучуваат во исто време секој ден, и светат 6 часа, а потоа автоматски се исклучуваат. Димензии: 4 х 23 х 15 cm Јачина на светлина: 4 lm Батерии: 2 х ААА (не се вклучени) Материјал: дрвена основа, свеќи од полипропиленска пластика * Не се наменети за надворешна употреба. Шифра: 904.403.54 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Strala - LED свеќник

870 ден