OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Stefan - Столица

Дрвена столица во црно-кафена боја кој идеално се вклопува во секој трпезариски простор. Максимална тежина: 110 kg Димензии: 42 х 49 х 90 cm Димензии на седиште: 36 х 39 х... Прочитај повеќе

1,840 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10418Нема инфорамции
Дрвена столица во црно-кафена боја кој идеално се вклопува во секој трпезариски простор. Максимална тежина: 110 kg Димензии: 42 х 49 х 90 cm Димензии на седиште: 36 х 39 х 45 cm Материјал: Дрво Димензии на пакувањето: 95 х 58 х 9 cm Тежина: 4 kg Шифра: 002.110.88 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Stefan - Столица

1,840 ден