OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Solig - Мрежа против инсекти

Висина: 300 см Дијаметар: 150 см Материјал: Полиестер * Може да се пере во машина за алишта. ** Перете ја на програма без центрифуга. Шифра: 101.481.57 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се... Прочитај повеќе

1,550 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9477Нема инфорамции
Висина: 300 см Дијаметар: 150 см Материјал: Полиестер * Може да се пере во машина за алишта. ** Перете ја на програма без центрифуга. Шифра: 101.481.57 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Solig - Мрежа против инсекти

1,550 ден