OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Sniglar - Маса за пресоблекување

Вистинска неопходност за Вашето најмило е масата за пресоблекување. Истата има рафт на кој ќе ги поставите сите потребни работи и облека, а висината е идеална за да Ви овозможи удобност... Прочитај повеќе

2,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10420Нема инфорамции
Вистинска неопходност за Вашето најмило е масата за пресоблекување. Истата има рафт на кој ќе ги поставите сите потребни работи и облека, а висината е идеална за да Ви овозможи удобност при пресоблекување и менување на пелените. Димензии: 72 х 53 х 87 cm Материјал: буково дрво Максимална тежина: до 11 kg Шифра: 200.452.05 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Sniglar - Маса за пресоблекување

2,590 ден