OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Sniglar - Дрвено бебешко креветче

Бебешко креветче од буково дрво кое ќе внесе топлина во секоја детска или спална соба. Можете да го поставите според Вашите потреби на две различни нивоа, со што ќе го продолжите... Прочитај повеќе

4,800 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10419Нема инфорамции
Бебешко креветче од буково дрво кое ќе внесе топлина во секоја детска или спална соба. Можете да го поставите според Вашите потреби на две различни нивоа, со што ќе го продолжите времето на користење. Димензии: 124 х 66 х 80 cm Материјал: буково дрво Максимална тежина: до 20 kg * Наменето за душек со димензии 120 х 60 cm Шифра: 302.485.37 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Sniglar - Дрвено бебешко креветче

4,800 ден