OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Slakt - Кревет

Димензии: Должина: 207 cm Ширина: 98 cm Материјал: Иверица * Латофлекс и душек не се вклучени. Шифра: 003.627.46 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе... Прочитај повеќе

7,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9558Нема инфорамции
Димензии: Должина: 207 cm Ширина: 98 cm Материјал: Иверица * Латофлекс и душек не се вклучени. Шифра: 003.627.46 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Slakt - Кревет

7,990 ден