OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Slakt - Детски кревет на извлекување

Практичен детски кревет со дополнителен кревет на извлекување како и фиоки за складирање на облека, постелнина, играчки и сл. Димензии: Должина: 206 cm Ширина: 96 cm Висина: 56 cm Ширина на... Прочитај повеќе

18,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9340Нема инфорамции
Практичен детски кревет со дополнителен кревет на извлекување како и фиоки за складирање на облека, постелнина, играчки и сл. Димензии: Должина: 206 cm Ширина: 96 cm Висина: 56 cm Ширина на една фиока: 90 cm Длабочина на фиока: 57 cm Димензии на креветот во отворена позиција: Должина: 206 cm Ширина: 193 cm Материјал: Иверица Боја: Бела * Душеци за спиење не се вклучени. ** Максимална дозволена тежина по кревет: до 100 кг. Шифра: 892.277.31 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Slakt - Детски кревет на извлекување

18,990 ден