OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Skubb - Висечки организер со 6 прегради

Димензии: Ширина: 35 cm Длабочина: 45 cm Висина: 125 cm Материјал: 100% Полиестер Шифра: 002.458.80 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога... Прочитај повеќе

990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9930Нема инфорамции
Димензии: Ширина: 35 cm Длабочина: 45 cm Висина: 125 cm Материјал: 100% Полиестер Шифра: 002.458.80 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Skubb - Висечки организер со 6 прегради

990 ден