OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Skubb - Организатор/кутија 93х55х19

Код на производ:702.903.60 карактеристики на прозиводот:Материјал: 100% полиестерБоја: белаДимензии на производот: Ширина: 93 смДлабочина: 55 смВисина: 19 смДимензии на пакетот: Должина: 95 смШирина: 23 смВисина: 4 смБруто тежина: 1,10 кг*Димензиите се... Прочитај повеќе

1,160 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.903.60Нема инфорамции
Код на производ:702.903.60
карактеристики на прозиводот:
Материјал: 100% полиестер
Боја: бела

Димензии на производот:
Ширина: 93 см
Длабочина: 55 см
Висина: 19 см

Димензии на пакетот:
Должина: 95 см
Ширина: 23 см
Висина: 4 см
Бруто тежина: 1,10 кг

*Димензиите се погодни за рамки PAX 100x58 cm
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Skubb - Организатор/кутија 93х55х19

1,160 ден