OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-10%

Ikea Skubb Кутија Организер

Код на производ:902.949.89

Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% полиестер ,100% полипропилен
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 69 см
> Длабочина: 55 см
> Висина: 19 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 71 см
> Ширина: 22 см
> Висина: 3 см
Бруто тежина: 0,78 кг

1,100 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Ikea Skubb Кутија Организер

  1,100 ден 999 ден