OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Signum Хоризонтален кабелски канал

Код на производ:302.002.53 Карактеристики на прозиводот:> Материјал: челик> Боја: сиваДимензии на прозиводот:> Должина: 70 см> Ширина: 16 см> Макс. тежина: 10 кгДимензии на пакувањето:> Должина: 86 см> Ширина: 21 см> Висина:... Прочитај повеќе

590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 302.002.53Нема инфорамции
Код на производ:302.002.53

Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: челик
> Боја: сива

Димензии на прозиводот:
> Должина: 70 см
> Ширина: 16 см
> Макс. тежина: 10 кг

Димензии на пакувањето:
> Должина: 86 см
> Ширина: 21 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0,56 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Signum Хоризонтален кабелски канал

590 ден