OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Saltholmen Маса со 2 стола за надворешна употреба

Код на производ:191.838.15  Карактеристики на производот:> Материјал: челик,пластика> Боја: бела *идеална за балкони и други мали простори Димензии на производот:SALTHOLMEN маса на расклопување (кружна )  (803.118.33) > Висина: 71 см> Диаметар: 65 см SALTHOLMEN стол... Прочитај повеќе

5,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 191.838.15Нема инфорамции
Код на производ:191.838.15

 Карактеристики на производот:
> Материјал: челик,пластика
> Боја: бела 
*идеална за балкони и други мали простори

 Димензии на производот:
SALTHOLMEN маса на расклопување (кружна )  (803.118.33) 
> Висина: 71 см
> Диаметар: 65 см 

SALTHOLMEN стол на расклопување (80311828) 
> Ширина: 42 см
> Длабочина: 46 см
> Висина: 83 см
> Седалка, ширина: 38 см
> Седалка, длабочина: 35 см
> Седалка, висина: 46 см  

 Број на пакети: 3

Вклучени производи: 
SALTHOLMEN маса на расклопување ( кружна)  (803.118.33) - 1 бр.
Димензии на пакувањето:
> Должина: 96 см
> Ширина: 65 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 7.86 кг


 SALTHOLMEN стол на расклопување (80311828) - 2 бр. 
Димензии на пакувањето:
> Должина: 96 см
> Ширина: 43 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 5.60 кг 
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Saltholmen Маса со 2 стола за надворешна употреба

5,990 ден