OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Ryet - Две LED светилки E27 200 lm

Материјал: Поликарбонатска пластика Јачина: 200 лумени Вид навој: Е27 Пакетот содржи две светилки. Шифрa: 803.718.98 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога... Прочитај повеќе

390 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9486Нема инфорамции
Материјал: Поликарбонатска пластика Јачина: 200 лумени Вид навој: Е27 Пакетот содржи две светилки. Шифрa: 803.718.98 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Ryet - Две LED светилки E27 200 lm

390 ден