OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Ruter - Даска за пеглање

Димензии: Минимална висина: 60 cm Максимална висина: 89 cm Ширина: 33 cm Должина: 108 cm Материјал: челик, полиестер (полнење), 100% памук (навлака) Шифра: 301.189.70 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш... Прочитај повеќе

1,390 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9925Нема инфорамции
Димензии: Минимална висина: 60 cm Максимална висина: 89 cm Ширина: 33 cm Должина: 108 cm Материјал: челик, полиестер (полнење), 100% памук (навлака) Шифра: 301.189.70 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Ruter - Даска за пеглање

1,390 ден