OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Rotera - Свеќник

Висина: 21 см Материјал: Стакло, челик Шифри и бои: - Розева: 504.224.27 - Зелена: 304.224.28 - Бела: 301.229.86 - Црна: 101.229.87 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда... Прочитај повеќе

550 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9923Нема инфорамции
Висина: 21 см Материјал: Стакло, челик Шифри и бои: - Розева: 504.224.27 - Зелена: 304.224.28 - Бела: 301.229.86 - Црна: 101.229.87 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Rotera - Свеќник

550 ден