OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Rinnig Сушилник за чинии

Код на производ:793.237.09 Карактеристики на производот:> Материјал: полипропиленска пластика> Боја: црнаВклучени производи:RINNIG држач за кујнски садови (30387260) - 1брRINNIG решетка за садови (70387258) - 1брRINNIG сушилник за садове (10387261) - 1брДимензии... Прочитај повеќе

990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 793.237.09Нема инфорамции
Код на производ:793.237.09

Карактеристики на производот:
> Материјал: полипропиленска пластика
> Боја: црна

Вклучени производи:
RINNIG држач за кујнски садови (30387260) - 1бр
RINNIG решетка за садови (70387258) - 1бр
RINNIG сушилник за садове (10387261) - 1бр

Димензии на производот:
RINNIG држач за кујнски садови (30387260) - 1бр
> Должина: 31 см
> Ширина: 10 см
> Висина: 12 см

RINNIG решетка за садови (70387258) - 1бр
> Дължина: 28 см
> Широчина: 9 см
> Височина: 9 см

RINNIG сушилник за садове (10387261) - 1бр
> Дължина: 40 см
> Ширина: 31 см
> Височина: 3 см

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Rinnig Сушилник за чинии

990 ден