OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Rigga - Закачалка за облека

IKEA Rigga Закачалка за облекаШирина: 111 см Длабочина: 51 см Минимална висина: 126 см Максимална висина: 175 см Максимална тежина: 35 кг Материјал: Челик, полипропиленска пластика Тежина: 5 кг Димензии на... Прочитај повеќе

1,690 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8819Нема инфорамции

IKEA Rigga

Закачалка за облека

Ширина: 111 см Длабочина: 51 см Минимална висина: 126 см Максимална висина: 175 см Максимална тежина: 35 кг Материјал: Челик, полипропиленска пластика Тежина: 5 кг Димензии на пакувањето: 113 х 25 х 6 см Шифра: 502.316.30 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Rigga - Закачалка за облека

1,690 ден