OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Renberget - Столица

Максимална тежина: 110 кг Ширина: 59 см Длабочина: 65 см Максимална висина: 108 см Тежина: 11,14 кг Димензии на пакувањето: 64 х 51 х 17 см Шифра: 203.394.20 НАПОМЕНА: Производите на... Прочитај повеќе

3,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8817Нема инфорамции
Максимална тежина: 110 кг Ширина: 59 см Длабочина: 65 см Максимална висина: 108 см Тежина: 11,14 кг Димензии на пакувањето: 64 х 51 х 17 см Шифра: 203.394.20 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Renberget - Столица

3,990 ден