OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Rast - Фиокар со 3 фиоки

Ширина: 62 см Длабочина: 30 см Висина: 70 см Материјал: Дрво Тежина: 14.5 кг Димензии на пакувањето: 80 х 62 х 7 см Шифра: 753.057.09 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат... Прочитај повеќе

3,090 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8822Нема инфорамции
Ширина: 62 см Длабочина: 30 см Висина: 70 см Материјал: Дрво Тежина: 14.5 кг Димензии на пакувањето: 80 х 62 х 7 см Шифра: 753.057.09 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Rast - Фиокар со 3 фиоки

3,090 ден