OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Racka - Корниз 120-210 см / Сива

Код на производ:799.292.42 Карактеристики на производот:> Материјал:  челик, полипропиленска пластика> Боја: сребрен Димензии на производот:> Мин. должина: 120 см> Макс. должина: 210 см> Макс. тежина: 5 кгВклучени производи:RACKA прачка за завеси, 120-210... Прочитај повеќе

1,350 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 799.292.42Нема инфорамции
Код на производ:799.292.42

Карактеристики на производот:
> Материјал:  челик, полипропиленска пластика
> Боја: сребрен 

Димензии на производот:
> Мин. должина: 120 см
> Макс. должина: 210 см
> Макс. тежина: 5 кг

Вклучени производи:
RACKA прачка за завеси, 120-210 см, сребро (10217160) -1бр
BETYDLIG држач за ѕид / тавани, сребро (10219890) - 2бр
RAFFIG крајник за корниз 2бр. во  пакет (00219937) - 1бр
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Racka - Корниз 120-210 см / Сива

1,350 ден