OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Racka - Корниз 120-210 см / Бела

Код на производ:599.292.43 Карактеристики на производот:> Материјал:  челик, полипропиленска пластика> Боја: бела Димензии на производот:> Мин. должина: 120 см> Макс. должина: 210 см> Макс. тежина: 5 кгВклучени производи:RACKA прачка за завеси, бела... Прочитај повеќе

1,320 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 599.292.43Нема инфорамции
Код на производ:599.292.43

Карактеристики на производот:
> Материјал:  челик, полипропиленска пластика
> Боја: бела 

Димензии на производот:
> Мин. должина: 120 см
> Макс. должина: 210 см
> Макс. тежина: 5 кг

Вклучени производи:
RACKA прачка за завеси, бела 120-210 см (90217161) -1бр
BETYDLIG држач за ѕид /таван  (30219889) - 2бр
RAFFIG крајник за корниз 2бр. во  пакет (50217182) - 1бр
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Racka - Корниз 120-210 см / Бела

1,320 ден