OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Poang Детска фотелја

Код на производ:393.379.11 Карактеристики на производот :> Материјал: ткаенина, челик> Боја: бежДимензии на прозиводот:> Ширина: 47 см> Длабочина: 56 см> Висина: 68 см> Ширина на седиштето: 38 см> Длабочина на седиштето:... Прочитај повеќе

3,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 393.379.11Нема инфорамции
Код на производ:393.379.11

Карактеристики на производот :
> Материјал: ткаенина, челик
> Боја: беж

Димензии на прозиводот:
> Ширина: 47 см
> Длабочина: 56 см
> Висина: 68 см
> Ширина на седиштето: 38 см
> Длабочина на седиштето: 36 см
> Висина на седиштето: 24 см

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Poang Детска фотелја

3,290 ден