OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Papaja - Саксија

Димензии: Висина: 10 cm Надворешен дијаметар: 11 cm Внатрешен дијаметар: 10 cm Материјал: Глина Шифри и бои: - Сина: 304.217.06 - Црвена: 304.216.93 - Розева: 203.313.39 - Бела: 004.216.99 НАПОМЕНА: Производите... Прочитај повеќе

250 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9915Нема инфорамции
Димензии: Висина: 10 cm Надворешен дијаметар: 11 cm Внатрешен дијаметар: 10 cm Материјал: Глина Шифри и бои: - Сина: 304.217.06 - Црвена: 304.216.93 - Розева: 203.313.39 - Бела: 004.216.99 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Papaja - Саксија

250 ден