OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Not - Ламба со две светилки

Материјал: ABS пластика, полипропиленска пластика, челик Висина: 174 см Дијаметар на основата: 27 см Дијаметар на ламбата: 28 см Должина на кабел: 2.0 м Тежина: 3.89 кг Димензии на пакувањето: 37... Прочитај повеќе

1,690 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8813Нема инфорамции
Материјал: ABS пластика, полипропиленска пластика, челик Висина: 174 см Дијаметар на основата: 27 см Дијаметар на ламбата: 28 см Должина на кабел: 2.0 м Тежина: 3.89 кг Димензии на пакувањето: 37 х 29 х 13 см Шифри: - Црна: 603.246.76 - Бела: 803.048.75 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Not - Ламба со две светилки

1,690 ден