OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Not - Ламба

Материјал: ABS пластика, полипропиленска пластика, челик Висина: 175 см Дијаметар на основата: 26 см Дијаметар на ламбата: 28 см Должина на кабел: 1.9 м Тежина: 2.89 кг Димензии на пакувањето: 37... Прочитај повеќе

1,090 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9058Нема инфорамции
Материјал: ABS пластика, полипропиленска пластика, челик Висина: 175 см Дијаметар на основата: 26 см Дијаметар на ламбата: 28 см Должина на кабел: 1.9 м Тежина: 2.89 кг Димензии на пакувањето: 37 х 29 х 13 см Шифрa: - Црна: 201.398.74 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Not - Ламба

1,090 ден