OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Norberg Ѕидна маса со паѓачки врв

Код на производ:301.805.04 Карактеристики на прозиводот:> Материјал: челик, пластика> Боја: белаДимензии на производот:> Ширина: 74 см> Длабочина: 60 ​​см Димензии на пакувањето:> Должина: 76 см> Ширина: 47 см> Висина: 5 смБруто... Прочитај повеќе

3,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 301.805.04Нема инфорамции
Код на производ:301.805.04

Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: челик, пластика
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 74 см
> Длабочина: 60 ​​см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 76 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 8,88 кг
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Norberg Ѕидна маса со паѓачки врв

3,290 ден