OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Nissedal - Огледало

Практично и модерно огледало со бела рамка, идеален избор за помали простории. Поставете го на посакуваната висина и создадете модерен амбиент. Димензии: 40 х 150 cm Шифра: 303.203.16 НАПОМЕНА: Производите на... Прочитај повеќе

2,050 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10416Нема инфорамции
Практично и модерно огледало со бела рамка, идеален избор за помали простории. Поставете го на посакуваната висина и создадете модерен амбиент. Димензии: 40 х 150 cm Шифра: 303.203.16 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Nissedal - Огледало

2,050 ден