OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Navlinge - LED ламба со клип

Код на производ:704.498.88 - белаКод на производ:804.772.58 - светло сина Карактеристики на производот:> Материјал: поликарбонатна пластика, челик, синтетичка гума> Боја: белаДимензии на производот:> Светлосен флукс: 220 лумен> Кабел, должина: 2,0 m>... Прочитај повеќе

1,210 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бела

  • Бела
  • Светло сина
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 704.498.88Нема инфорамции
Код на производ:704.498.88 - бела
Код на производ:804.772.58 - светло сина

Карактеристики на производот:
> Материјал: поликарбонатна пластика, челик, синтетичка гума
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Светлосен флукс: 220 лумен
> Кабел, должина: 2,0 m
> Моќност: 1,9 W

Димензии на пакетот:
> Должина: 19 см
> Ширина: 14 см
> Висина: 6 см
Бруто тежина: 0,38 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
Боја

Бела, Светло сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Navlinge - LED ламба со клип

Бела
Бела
1,210 ден