OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Napen - Држач за облека 77x127 cm

Ikea Napen - Држач за облека   Димензии: 77 х 127 cmДржач за облека кој ќе Ви овозможи да го припремите тоалетот на време. Идеален за секојдневните тоалети или за специјални... Прочитај повеќе

1,590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9922Нема инфорамции

Ikea Napen - Држач за облека

 

Димензии:

77 х 127 cm

Држач за облека кој ќе Ви овозможи да го припремите тоалетот на време. Идеален за секојдневните тоалети или за специјални пригоди, како родендени, настапи, маскенбал, или едноставно да приредите незаборавна модна забава за Вашите најмали модни креатори. ** Додатокот лесно се склопува и можете лесно да го поставите или извадите, во зависност од Вашите потреби и видот на тоалетот. Димензии: Минимална висина: 77 cm Максимална висина: 127 cm Материјал: челик Шифра: 402.379.15 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Napen - Држач за облека 77x127 cm

1,590 ден