OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Napen - Додаток кон држач за облека

Со овој додаток кон држачот за облека ќе бидете сигурни дека Вашиот планираната модна комбинација ќе биде спремна во секое време. Одделете ги сите потребни аксесоари и бидете спремни! Идеално за... Прочитај повеќе

690 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9934Нема инфорамции
Со овој додаток кон држачот за облека ќе бидете сигурни дека Вашиот планираната модна комбинација ќе биде спремна во секое време. Одделете ги сите потребни аксесоари и бидете спремни! Идеално за деца кои уживаат во модата и сакаат да креаираат свој стил. Димензии: Висина: 48 см Материјал: 100% Полистер Шифра: 403.333.99 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Napen - Додаток кон држач за облека

690 ден