OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Musik - Ѕидна ламба

Материјал: Поликарбонатска пластика, челик Ширина: 60 см Длабочина: 64 см Висина: 3.7 см Должина на кабел: 2.2 м * Се препорачува да се користат светилки Ikea E14 200 lm Шифрa: 403.570.74... Прочитај повеќе

2,590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9485Нема инфорамции
Материјал: Поликарбонатска пластика, челик Ширина: 60 см Длабочина: 64 см Висина: 3.7 см Должина на кабел: 2.2 м * Се препорачува да се користат светилки Ikea E14 200 lm Шифрa: 403.570.74 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Musik - Ѕидна ламба

2,590 ден