OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Ikea Mulig - Закачалка за облека

Ширина: 99 см Длабочина: 46 см Висина: 151 см Максимална тежина: 20 кг Материјал: Челик, полипропиленска пластика Тежина: 3 кг Димензии на пакувањето: 124 х 24 х 3 см Шифра: 601.794.34... Прочитај повеќе

890 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9060Нема инфорамции
Ширина: 99 см Длабочина: 46 см Висина: 151 см Максимална тежина: 20 кг Материјал: Челик, полипропиленска пластика Тежина: 3 кг Димензии на пакувањето: 124 х 24 х 3 см Шифра: 601.794.34 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата