OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

Ikea Mulig Држач за закачалки

Код на производ:301.794.35 Карактеристики на производот   > Материјал: метал  > Боја: белаДимензии на производот   > Мин. ширина: 60 ​​см  > Макс. ширина: 90 см  > Длабочина: 26 см  > Висина:... Прочитај повеќе

699 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 301.794.35Нема инфорамции
Код на производ:301.794.35
Карактеристики на производот 
  > Материјал: метал
  > Боја: бела

Димензии на производот

  > Мин. ширина: 60 ​​см
  > Макс. ширина: 90 см
  > Длабочина: 26 см
  > Висина: 16 см
  > Макс. тежина: 15 кг
  > Димензии на пакување

Број на пакување: 1
  > Должина: 60 ​​см
  > Ширина: 26 см
  > Висина: 17 см
  > Бруто Тежина: 0,99 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mulig Држач за закачалки

699 ден 499 ден