OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Molte Стол за биро

Код на производ:202.927.76 Карактеристики на производот:> Материјал: засилена полипропиленска пластика, челик> Боја: сива Димензии на производот:> Ширина: 40 см> Длабочина: 42 см> Макс. висина: 73 см> Седиште, ширина: 39 см> Седиште, длабочина:... Прочитај повеќе

1,690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 202.927.76Нема инфорамции
Код на производ:202.927.76

Карактеристики на производот:
> Материјал: засилена полипропиленска пластика, челик
> Боја: сива 

Димензии на производот:
> Ширина: 40 см
> Длабочина: 42 см
> Макс. висина: 73 см
> Седиште, ширина: 39 см
> Седиште, длабочина: 36 см
> Мин висина, седиште: 38 см
> Макс. висина, седиште: 51 см

Број на пакети: 2

Димензии на пакувањето:

Пакет бр.1
> Должина: 40 см
> Ширина: 40 см
> Висина: 3 см
Бруто тежина: 1,01 кг

Пакет бр.2
> Должина: 37 см
> Ширина: 17 см
> Висина: 7 см
Бруто тежина: 2,99 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Molte Стол за биро

1,690 ден