OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Mojlighet - Платнен организер

Платнен организер кој идеално се вклопува во секоја детска соба. Истиот лесно се поставува на рамката на креветот и овозможува лесен пристап и организација. Организерот има шест џеба со различна големина.... Прочитај повеќе

660 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10415Нема инфорамции
Платнен организер кој идеално се вклопува во секоја детска соба. Истиот лесно се поставува на рамката на креветот и овозможува лесен пристап и организација. Организерот има шест џеба со различна големина. Димензии: 75 х 27 cm Материјал: 100% Полиестер Шифра: 804.213.89 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mojlighet - Платнен организер

660 ден