OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Minnen - Кревет со флексибилна должина

Елегантен кревет со флексибилна должина со кој нема да имате потреба од замена за детскиот кревет! Едноставно одредете ја саканата должина и продолжете да го користите истиот кревет. Уникатниот дизајн идеално... Прочитај повеќе

7,400 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9556Нема инфорамции
Елегантен кревет со флексибилна должина со кој нема да имате потреба од замена за детскиот кревет! Едноставно одредете ја саканата должина и продолжете да го користите истиот кревет. Уникатниот дизајн идеално се вклопува во помали простории и одговара на сечиј вкус. Димензии: Минимална должина: 135 cm Максимална должина: 209 cm Ширина: 85 cm Материјал: Челик * Латофлексот е вклучен. ** Душекот не е вклучен. Бои и шифри: - Црна боја: 503.042.35 - Бела боја: 903.042.38 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Minnen - Кревет со флексибилна должина

7,400 ден