OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Millberget - Столица

Издржливост: 110 кг Длабочина: 65 см Висина: 123 см Ширина: 52 см Mин висина на седење, 45 см Макс. висина на седење, 58 см Шифра: 903.394.12 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се... Прочитај повеќе

6,790 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10772Нема инфорамции
Издржливост: 110 кг Длабочина: 65 см Висина: 123 см Ширина: 52 см Mин висина на седење, 45 см Макс. висина на седење, 58 см Шифра: 903.394.12 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Millberget - Столица

6,790 ден