OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Micke - Биро 73x50x75 cm

Код на производ:302.130.76 Карактеристики на производот: Материјал:  челик / медијапан Боја:  бела Димензии на производот: Ширина: 73 cm Длабочина:  50 cm Висина: 75 cm   Димензии на пакувањето:  Должина: 78 cm Ширина:... Прочитај повеќе

3,260 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 302.130.76Нема инфорамции
Код на производ:302.130.76

Карактеристики на производот:
  • Материјал:  челик / медијапан
  • Боја:  бела
Димензии на производот:
  • Ширина: 73 cm
  • Длабочина:  50 cm
  • Висина: 75 cm 

 Димензии на пакувањето: 

  • Должина: 78 cm
  • Ширина: 52 cm
  • Висина: 12 cm
  • Број пакети: 1
  • Бруто тежина на пакувањето: 20 kg

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Micke - Биро 73x50x75 cm

3,260 ден