OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

IKEA MICKE Биро 105 х 50 cm

Код на производ:802.130.74-бело Код на производ:102.447.43-кафено Карактеристики на производ :> Материјал:  челик / медијапан> Боја:  бела , црно - кафеаваДимензии на производот:> Ширина: 105 см> Длабочина: 50 см> Висина: 75 см> Макс.... Прочитај повеќе

6,680 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Бело

  • Бело
  • Кафено
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 802.130.74Нема инфорамции
Код на производ:802.130.74-бело
Код на производ:102.447.43-кафено
Карактеристики на производ :
> Материјал:  челик / медијапан
> Боја:  бела , црно - кафеава

Димензии на производот:
> Ширина: 105 см
> Длабочина: 50 см
> Висина: 75 см
> Макс. тежина: 50 кг

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 111 см
> Ширина: 76 см
> Висина: 11 см

Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 37,00 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

Боја

Бело, Кафено

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

IKEA MICKE Биро 105 х 50 cm

Бело
Бело
6,680 ден