OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Melodi - Лустер / Бел

Код на производ: 603.865.27 Карактеристики на производот  > Материјал:   пластика > Боја: бела Димензии на производот: Абажур, висина: 26 cm Диаметар: 28 cm Абажур, дијаметар: 28 cm Кабел, должина: 1.6 m  Димензии на... Прочитај повеќе

980 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 603.865.27Нема инфорамции

Код на производ: 603.865.27

Карактеристики на производот 
 > Материјал:   пластика
 > Боја: бела

Димензии на производот:

  • Абажур, висина: 26 cm
  • Диаметар: 28 cm
  • Абажур, дијаметар: 28 cm
  • Кабел, должина: 1.6 m 

Димензии на пакувањето: 

  • Диаметар: 28 cm
  • Број на пакети: - 1
  • Бруто тежина на пакувањето: 0.50 kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Melodi - Лустер / Бел

980 ден