OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Melltorp - Маса

Код на производ:390.117.81 Карактеристики на производот  > Материјал: челик, иверица, пластика > Боја: белаДимензии на производот: Должина: 75 cm Ширина: 75 cm Висина: 74 cm Број пакети: 2Вклучени продукти:  >  MELLTORP Плотна за маса... Прочитај повеќе

2,720 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 390.117.81Нема инфорамции
Код на производ:390.117.81

Карактеристики на производот 
 > Материјал: челик, иверица, пластика
 > Боја: бела

Димензии на производот:
 • Должина: 75 cm
 • Ширина: 75 cm
 • Висина: 74 cm

Број пакети: 2

Вклучени продукти: 
 >  MELLTORP Плотна за маса за трпезариска маса 75x75 cm / бела (50280098) 
 • Димензии на пакувањето 1:  
 •  > Должина: 81cm
 •  > Ширина: 76 cm
 •  > Висина: 2 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 7.52 kg

 

 • Димензии на пакувањето 2 -MELLTORP основа за трпезариска маса (50280102) : 
 •  > Должина: 81cm
 •  > Ширина: 15 cm
 •  > Висина: 9 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 8.51 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Melltorp - Маса

2,720 ден