OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Marius Столче/табуретка - Црно

  Код на производ:101.356.59 Карактеристики на производот  > Материјал:  метал, пластика > Боја: црна > Тестирано со: 100 кгДимензии на производот  > Седиште, дијаметар: 32 см > Ширина: 40 см > Седиште, висина: 45 см Димензии... Прочитај повеќе

640 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 101.356.59Нема инфорамции

 

Код на производ:101.356.59

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал, пластика
 > Боја: црна
 > Тестирано со: 100 кг

Димензии на производот

 > Седиште, дијаметар: 32 см
 > Ширина: 40 см
 > Седиште, висина: 45 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 46 см
 > Ширина: 43 см
 > Висина: 5 см
 > Бруто Тежина: 2,00 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Marius Столче/табуретка - Црно

640 ден