OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Mammut - Детска масичка / Сина

Код на производ:903.651.80 Карактеристики на производот   > Материјал: ПВЦ  > Боја: сина *погоден за надворешна употреба  Димензии на производот: Дијаметар: 85 cm Висина: 48 cm Димензии на пакувањето:- Пакет 1 Должина:... Прочитај повеќе

2,450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 903.651.80Нема инфорамции
Код на производ:903.651.80

Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: сина
*погоден за надворешна употреба 

Димензии на производот:
  • Дијаметар: 85 cm
  • Висина: 48 cm

Димензии на пакувањето:
- Пакет 1

  • Должина: 82 cm
  • Ширина: 10 cm
  • Висина: 10 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 1,27 kg

- Пакет 2

  • Дијаметар: 87 cm
  • Висина: 5 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 4,12  kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mammut - Детска масичка / Сина

2,450 ден