OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Mammut - Детско столче / Сино

Код на производ:603.653.46 Карактеристики на производот   > Материјал: ПВЦ  > Боја: сино  *погоден за надворешна употреба  Димензии на производот: Ширина: 39 cm Висина: 67 cm Седиште, длабочина: 26 cm Седиште, висина:... Прочитај повеќе

1,050 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 603.653.46Нема инфорамции

Код на производ:603.653.46

Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: сино 

*погоден за надворешна употреба 

Димензии на производот:

  • Ширина: 39 cm
  • Висина: 67 cm
  • Седиште, длабочина: 26 cm
  • Седиште, висина: 30 cm

Димензии на пакувањето:

  •  > Должина: 45 cm
  •  > Ширина: 39 cm
  •  > Висина: 13 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mammut - Детско столче / Сино

1,050 ден