OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Mammut - Детска масичка / Црвена

Код на производ:603.651.67 Карактеристики на производот   > Материјал: ПВЦ  > Боја: црвена *погоден за надворешна употреба  Димензии на производот:  > Должина: 77 cm  > Ширина: 55 cm  > Висина: 48 cm... Прочитај повеќе

1,960 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 603.651.67Нема инфорамции

Код на производ:603.651.67

Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: црвена

*погоден за надворешна употреба 

Димензии на производот:

 •  > Должина: 77 cm
 •  > Ширина: 55 cm
 •  > Висина: 48 cm

Димензии на пакувањето:

- Пакет 1 

 • Должина: 75 cm
 • Ширина: 10 cm
 • Висина: 10 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 1,27 kg

- Пакет 2

 • Должина: 77 cm
 • Ширина: 55 cm
 • Висина: 5 cm
 • Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mammut - Детска масичка / Црвена

1,960 ден