OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Mammut - Детско столче / Бело

Код на производ:603.653.46 Карактеристики на производот   > Материјал: ПВЦ  > Боја: бело *погоден за надворешна употреба  Димензии на производот: Ширина: 39 cm Висина: 67 cm Седиште, длабочина: 26 cm Седиште, висина: 30... Прочитај повеќе

1,050 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 403.653.71Нема инфорамции

Код на производ:603.653.46

Карактеристики на производот 
  > Материјал: ПВЦ
  > Боја: бело

*погоден за надворешна употреба 

Димензии на производот:

  • Ширина: 39 cm
  • Висина: 67 cm
  • Седиште, длабочина: 26 cm
  • Седиште, висина: 30 cm

Димензии на пакувањето:

  •  > Должина: 45 cm
  •  > Ширина: 39 cm
  •  > Висина: 13 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 2.20  kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mammut - Детско столче / Бело

1,050 ден