OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Malm - Тоалетна маса

Код на производ:102.036.10 Карактеристики на производот  > Материјал:  медијапан > Боја: белаДимензии на производот:  > Ширина: 120 см > Длабочина: 41 см > Висина: 78 см Димензии на пакување: Број на пакување: 1 > Должина: 148... Прочитај повеќе

7,640 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 102.036.10Нема инфорамции
Код на производ:102.036.10
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  медијапан
 > Боја: бела

Димензии на производот:
 > Ширина: 120 см
 > Длабочина: 41 см
 > Висина: 78 см

Димензии на пакување:
Број на пакување: 1
 > Должина: 148 см
 > Ширина: 45 см
 > Висина: 12 см
 > Бруто Тежина: 22,55 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Malm - Тоалетна маса

7,640 ден