OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)
0
00 ден

Ikea Malm - Кревет 140 х 200 cm

Широк единечен кревет кој ќе Ви донесе удобност и топлина во домот. Под креветот е оставен простор за сами да го организирате со додатоците на Икеа по Ваша желба. Димензии: Должина:... Прочитај повеќе

11,890 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9905Нема инфорамции
Широк единечен кревет кој ќе Ви донесе удобност и топлина во домот. Под креветот е оставен простор за сами да го организирате со додатоците на Икеа по Ваша желба. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 156 cm Висина на горна носечка даска: 100 cm Висина на долна носечка даска: 38 cm * Погоден за душек со димензии: 140 х 200 cm (не е вклучен) Материјал: Дрво (даб) * Кон креветот не е вклучен латофлекс. Шифра: 002.631.00 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Malm - Кревет 140 х 200 cm

11,890 ден