OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Malm Фиокар со три фиоки

Код на производ:204.035.62 Карактеристики на производот   > Материјал: иверка, медијапан  > Боја: белаДимензии на производот:> Ширина: 80 см> Длабочина: 48 см> Висина: 78 см> Ширина на фиоката (внатрешна): 72 см> Фиока,... Прочитај повеќе

6,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 204.035.62Нема инфорамции
Код на производ:204.035.62
Карактеристики на производот 
  > Материјал: иверка, медијапан
  > Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 80 см
> Длабочина: 48 см
> Висина: 78 см
> Ширина на фиоката (внатрешна): 72 см
> Фиока, длабочина: 43 см

Број на пакети: 2

Димензии на пакувањето:
-пакет бр.1
> Должина: 85 см
> Ширина: 50 см
> Висина: 14 см
Бруто тежина: 27,28 кг

-пакет бр.2
> Должина: 84 см
> Ширина: 47 см
> Висина: 10 см
Бруто тежина: 17,90 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Malm Фиокар со три фиоки

6,100 ден